Květen v naší třídě
Měsíc květen jsme naplnili srdíčky pro maminky. Tvořili jsme jarní louku s beruškami i květy. Procvičujeme jemnou motoriku ve stolním pískovišti.
Měsíc květen přeje vycházkám, hrám v přírodě a na hřišti, ale také jarnímu tvoření a relaxaci.
Navštívili jsme ZOO Ostrava, viděli exotická zvířata, slyšeli jejich hlasy, pozorovali pohyb ve výbězích, těšili jsme se na jízdu autobusem, vláčkem v ZOO a.................na hranolky 😀.

























.jpg)


Komentáře
Okomentovat